Mastergrupa to firma zajmująca się koordynacją oraz zarządzaniem grupą firm powiązanych kapitałowo i osobowo.
Szeroko pojęty segment rynku w którym działa Mastergrupa to rynek HORECA.

PIZZERIA 105 i RED HOT CHICKEN

Zarządzanie Ogólnopolską Siecią Pizzerii Stopiątka rozwijającej się poprzez system franczyzowy jest jednym
z wieloletnich filarów działalności firmy. Doświadczenie zdobyte w Sieci Pizzerii owocuje przygotowaniami do wprowadzenia na rynek kolejnego konceptu gastronomicznego o nazwie RED HOT CHICKEN.

RED FOOD

Mastergrupa to także właściciel marki produktów spożywczych przeznaczonych dla gastronomii RED FOOD.

GASTROARENA

Należąca do Mastergrupy zajmuje się sprzedażą oraz importem profesjonalnego sprzętu dla gastronomii. Zapewnia nie tylko kompleksowe wyposażenie, ale także serwis oraz wsparcie projektowe dla branży gastronomicznej

INNOWACJE

Obecnie Nasza firma realizuje projekt informatyczny o nazwie Platforma B2B integrująca systemy informatyczne pizzerii franczyzowych z franczyzdawcą Projekt jest realizowany w ramach programu Wspierania wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B-Społeczństwo informacyjne-zwiększenie innowacyjności gospodarki - Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2 wartość projektu 623 300 zł netto. Tworzymy jeden z najnowocześniejszych systemów informatycznych do obsługi sieci lokali gastronomicznych, jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna po realizacji projektu będzie jeszcze większa.

  • Mastergrupa
    ul.Bohaterów Warszawy 102E
    28-100 Busko Zdrój

  • Nip: 655-123-43-52
    Regon: 290977690
    E-mail: biuro [at] mastergrupa.pl